Logo Wałeckiego Centrum Kultury

Nowy Rok w Wiedniu!

Wielka Gala Noworoczna 2025 "Nowy Rok w Wiedniu" 19 stycznia odbyła się w Wałeckim Centrum Kultury.

Dwuczęściowy koncert zachwycił publiczność klasycznymi walcami, żywiołowymi czardaszami oraz pięknymi ariami i duetami operetkowymi, serwując widzom solidną dawkę czarownej atmosfery wiedeńskiego karnawału. 

Na scenie pojawili się wybitni artyści. Emilia Zielińska, młoda sopranistka, urzekła słuchaczy swoim ciepłym głosem, a Yuliya Lytvynova, solistka operowa, zachwyciła swoją techniką i emocjonalnym wykonaniem. Marcin Kotarba, tenor, oraz Olexandr Forkushak, baryton, wnieśli elegancję i siłę, a tenor Ruslan Zinevych podbił serca publiczności swoją wyrazistością i sceniczną energią.

Solistom towarzyszyła Polska Orkiestra Symfoniczna Werner Music pod dyrekcją Marcina Wernera i balet pod kierownictwem Igora Ogyrenko. 

Wspaniały koncert na początek wspaniałego roku!

 

Fot. Maciej Pawlisz

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności