Logo Wałeckiego Centrum Kultury

Wiosenna Miła Milonga i warsztaty tanga!

W pierwszy weekend kwietnia Wałeckie Centrum Kultury znów stało się miejscem spotkania miłośników tanga argentino.

 

Przez dwa dni trwały warsztaty taneczne, które poprowadzili Ryszard Musiał i Monika Wydrowska – doświadczeni instruktorzy ze Szczecina. W zajęciach wzięły udział pary na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym, pracując nad techniką, komunikacją w parze i większą swobodą w tańcu.

W sobotni wieczór odbyła się wiosenna edycja Miłej Milongi – tanecznego spotkania w przyjaznej, pełnej dobrej energii atmosferze. Za oprawę muzyczną odpowiadał TDj Janusz „el Cazador”, a goście mieli okazję obejrzeć pokaz tanga w wykonaniu prowadzących oraz usłyszeć kilka tang zaśpiewanych na żywo przez Joannę Lis.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne spotkania z tangiem w WCK.

Galeria zdjęć

DSC_9511 DSC_9512 DSC_9514 DSC_9531 DSC_9533 DSC_9536 DSC_9553 DSC_9555 DSC_9579 DSC_9590 DSC_9594 DSC_9595 DSC_9598 DSC_9600 DSC_9602
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności